Developing / Vývoj

Software & websites

Jako tvůrce webových stránek jsem vytvořil pro kandidáta na senátora stránky /2010-2011/ s důrazem na rychlost, přehlednost a viditelnost mezi ostatními kandidáty ve volební kampani. Další mou prací jsou webové stránky Střední filmové školy /2010-2014/, které mimo běžně viditelné rozhraní obsahují plnohodnotný systém sdělování informací studentům - jako je aktualizovaný rozvrh, zasílání zpráv, chat, fórum a další aplikace. Jedním z mnou zpracovaných webů je také projekt "Charita Olomouc - STOP DLUHŮM" /2011-2012/, u něhož bylo důležité použít stránky ke komunikaci s prohlížejícími. K úspěchům lze přidat i zařazení odkazu do vyhledávačů pro firmu na výrobu a stavbu plotů /2011-souč./ s úspěšností zobrazení po dvou týdnech na 1. stránce nejpoužívanějšího celosvětového vyhledávače s použitím jednoho z nejčastějších klíčových spojení. V roce 2017 proběhl na těchto stránkách re-design e-shopu, který se zaměřil hlavně na jednoduchost a intuitivnost zpracování. Dále byla přidána aplikace grafického znázornění stavby plotu a odeslání k nacenění v pár jednoduchých krocích s okamžitým úspěchem v řádu desítek zákazníků. V roce 2018 jsem vytvořil webové stránky pro AHNM MO s vysokým důrazem na bezpečnost celého webu. Disponuji znalostmi na zaprogramování takřka jakékoliv webové stránky a pro každý web dokážu vytvořit jedinečný design a to i včetně responzivního (mobilního).

V letech 2014-2017 jsem vytvořil pro odbavovací pracoviště jedné z komerčních TV software čítající 12 aplikací/služeb. Tento balík softwaru má několik funkcí - monitoruje vysílací signál, přesouvá video-soubory mezi úložišti a vysílacím serverem, zajišťuje kontrolu správnosti playlistů, hlídá kontinuální běh vysílání, provádí rozsáhlé automatizované funkce na jedno kliknutí a spoustu dalších. Mimo to programuji různorodý software, který má za úkol usnadňovat práci uživatelům.

Portfolio

Tomáš Bartoň
webové stránky - www.tomasbarton.com
Popis:Vlastní webové portfolio
Responzivní design (mobilní):Ano
M.K.Harazin
webové stránky - www.pletivo-ploty-oploceni-mkharazin.eu
Popis:Stavba plotů a e-shop
Responzivní design (mobilní):Ano
AHNM MO
webové stránky - ahnm.army.cz
Popis:Web agentury
Responzivní design (mobilní):Ano
Filmové studio Olomouc
webové stránky - www.filmstudiool.cz
Popis:Webové portfolio
Responzivní design (mobilní):Ne
JUDr. Vilém Urbiš
webové stránky
Popis:Web pro kandidáta na senátora
Responzivní design (mobilní):Ne
STOP DLUHŮM - Charita Olomouc
webové stránky
Popis:Zaměřeno na interakci s návštěvníkem
Responzivní design (mobilní):Ne
Hudební redakce Olomouc
webové stránky - www.hudebniredakceolomouc.cz
Popis:Webové portfolio
Responzivní design (mobilní):Ne
Tyto stránky používají k analýze návštěvnosti cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.